Opublikowany: sob, Cze 27th, 2020

Dobry występ sztangistów

Na pomosty powoli wracają sztangiści. Po przerwie związanej z pandemią jako pierwsi zaprezentowali się najmłodsi adepci podnoszenia ciężarów.

We Wrocławiu odbyła się 2. runda Wieloboju Atletycznego. W zawodach wzięło udział 29. zawodniczek i zawodników reprezentujący cztery dolnośląskie kluby: UKS Talent Wrocław, LKS Polwicę Wierzbno, MAKS Tytan Oława oraz KPC Górnik Polkowice.

Zawody odbyły się z podziałem na kategorie wiekowe do lat 12 i 15 zarówno wśród dziewczyn jak i chłopców. Rywalizowali oni w czterech konkurencjach: bieg 4x10m, brzuszki (30 s.), skok w dal z miejsca oraz w rwaniu.

KPC Górnik Polkowice reprezentowali: Sebastian Bocian, Tomasz Żełem, Remigiusz Hanula i Kordian Głód. Najwyżej notowany był Tomasz Zełem w kategorii wiekowej do lat 15 zajął 3. miejsce. Remigiusz Hanula uplasował się na 9. miejscu, natomiast tuż za nim Kordian Głód. Wśród chłopców do lat 12 ósme miejsce zajął Sebastian Bocian.

Źródło: http://gornikpolkowice.pl/

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..