Opublikowany: śr, Gru 4th, 2019

Na trzy dni zamkną przejazd kolejowy

Dziś około południa całkowicie zostanie zamknięty przejazd kolejowy na ul. Skłodowskiej-Curie w Lubinie. Póki co od godzin porannych ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo. Ma to związek z pracami na linii kolejowej nr 289. 

Utrudnienia mają potrwać trzy dni, od dzisiaj, czyli 4 grudnia do piątku 6 grudnia. W tym czasie będzie wylewana nawierzchnia asfaltowa na przejeździe.

– Zamknięcie przejazdu planowaliśmy z samego rana, ale na prośbę lubińskiego PKS-u przesunęliśmy to o kilka godzin. Całkowicie będzie zamknięty około godz. 11 lub 12 – mówi Piotr Wałowski, kierownik budowy z firmy Torpol.

Obecnie zamknięta jest połowa przejazdu, a samochody przez najbliższą godzinę lub dwie będą przejeżdżać tamtędy wahadłowo.

Przypomnijmy, że na czas remontu przez ul. Skłodowskiej-Curie nie będą kursowały autobusy lubińskich przewozów pasażerskich (plan objazdu).

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..