Dwa dni zabawy na błoniach – startują Dni Lubina

Święto miasta zazwyczaj odbywa się na zakończenie roku szkolnego, jednak tym razem witać będziemy wakacje w weekend przed jego faktycznym zakończeniem, czyli w piątek i sobotę, 14 i 15 czerwca. Na błoniach już rozpoczęły się przygotowania do Dni Lubina.

W piątek na błoniach od godziny 17 na lubinian czekać będzie wesołe miasteczko oraz miasteczko cateringowe. Na scenie najpierw wystąpi zespół Tamp, zwycięzca ubiegłorocznej edycji Piątkowego Grania, a o 20.30 gwiazda wieczoru – Andrzej Piaseczny.

W sobotę drugi dzień zabawy, która zacznie się już o godzinie 13. Tak jak dzień wcześniej, będzie wesołe miasteczko i miasteczko cateringowe, do tego Strefa Dziecka z warsztatami dla dzieci i młodzieży oraz Fit Zone – Lubińska Strefa Sportu.

Będzie można także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w darmowej fotobudce.

Po raz drugi Dniom Lubina towarzyszyć będzie Holi Festiwal Poland. To zabawa, która polega na posypywaniu się kolorowymi proszkami holi i robi furorę na całym świecie. W sobotę na lubińskich błoniach proszki wyrzucane będą o godzinie: 16.30, 18.50, 20.25. Przyłączyć może się każdy. Najlepiej ubrać białą koszulkę, wtedy efektowny wygląd mamy zagwarantowany. Proszki będzie można nabyć na terenie imprezy w wyznaczonych punktach.

O godzinie 17.50 rozpocznie się część dla najmłodszych – zabawy z Centrum Uśmiechu, dobrze już znanym z poprzednich edycji Dni Lubina.

Koncertowa sobota młodzieży i dorosłych upłynie zaś pod znakiem popu i hip-hopu, a rozpocznie się wraz z wejściem na scenę Lanberry – już o godzinie 19.15. Zaś tegoroczne święto miasta zakończy występ rapera Kękę, który rozpocznie koncert o 20.50.

Dodaj komentarz

*

code