Diler narkotykowy zatrzymany (WIDEO)

Nawet 12 lat w więzieniu może spędzić 35-latek który w swoim mieszkaniu chował narkotyki o łącznej wartości ponad 140 tys zł. Mężczyzna został przewieziony do Zakładu Karnego, gdzie czeka na kolejny wyrok.

 

 

 

 

 

35 latek ukrywał się przed organami ścigania. Nic dziwnego do odsiadki miał prawie 3 lata.Dzięki współpracy wrocławskich policjantów z funkcjonariuszami z Legnicy, mężczyznę udało się złapać.W mieszkaniu zatrzymanego znaleziono marihuanę, a także amfetaminę.

–  Po przeprowadzonym badaniu okazało się, że jest to marihuana oraz amfetamina w ilości ponad 600 porcji rynkowych. W mieszkaniu zajmowanym przez mężczyznę dokonano przeszukania i zabezpieczono kolejne środki odurzające w postaci marihuany oraz kokainy. Łączna wartość ponad 6 tys. porcji handlowych narkotyków to niemal 140 tys. złotych, które nie trafią już do obrotu – mówi Anna Grześków z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy

Mężczyzna narkotyki miał również przy sobie.

–  Dodatkowo przy legniczaninie ujawniono dwa foliowe woreczki- jeden z suszem roślinnym a drugi z białą sproszkowaną substancją. Po przeprowadzonym badaniu okazało się, że jest to marihuana oraz amfetamina w ilości ponad 600 porcji rynkowych – mówi Anna Grześków.

Legniczanin został zatrzymany i przewieziony do Zakładu Karnego,
gdzie będzie czekał na kolejny wyrok. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i wprowadzanie
ich do obrotu grozi kara grzywny i kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.

Dodaj komentarz

*

code