Opublikowany: czw, Lut 8th, 2018

Diler narkotykowy w rękach policji (FOTO)

Policjanci dzielnicowi z Przemkowa zatrzymali młodego mężczyznę podejrzanego o posiadanie i handel narkotykami. 23-latek w szafie ukrywał znaczne ilości środków odurzających.

Funkcjonariusze mieli uzasadnione podejrzenie, że jeden z mieszkańców ich gminy zajmuje się wprowadzaniem do obrotu środków odurzających i przechowuje narkotyki w miejscu swojego zamieszkania. Postanowili więc sprawdzić swoje przypuszczenia.

Po wejściu do mieszkania 23-latka mundurowi od razu wyczuli charakterystyczną woń narkotyków. W szafie znajdującej się w sypialni podejrzanego znaleziono dwie sadzonki konopi indyjskich oraz 28 porcji handlowych marihuany. Ponadto przeszukując pomieszczenie, policjanci natknęli się również na wagę elektroniczną oraz woreczki strunowe.

23-latek został zatrzymany, a wszystkie dowody zebrane w tej sprawie świadczą o tym, że mężczyzna mógł, także czerpać korzyści ze sprzedaży narkotyków.

– Zatrzymanemu przedstawiono zarzuty uprawy konopi,  posiadania środków odurzających, a także ich udzielania w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Sąd po zapoznaniu się z materiałem dowodowym zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na trzy miesiące.  Za przestępstwa narkotykowe podejrzanemu grozi kara do ddziesięciu lat pozbawienia wolności – informuje starszy sierżant Przemysław Rybikowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach.

.

Fot. KPP w Polkowicach

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..