Opublikowany: czw, Wrz 12th, 2019

Derby regionu: Zagłębie kontra Chrobry!

Derby naszego regionu zostaną rozegrane w ramach trzeciej serii PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych. W niedzielę o godzinie 16:00 Zagłębie Lubin w hali RCS podejmować będzie Chrobrego Głogów.

Wcześniejsze dwa lubinianie rozegrali na parkietach rywali. Na inaugurację sezonu Zagłębie przegrało po dobrym meczu w Kwidzynie 23:28, ale już w kolejnym spotkaniu zapunktowało. Po znakomitej drugie połowie Miedziowi wygrali pewnie z beniaminkiem z Tarnowa 35:27.

Jedno zwycięstwo na swoim koncie mają także głogowianie, którzy w pierwszym meczu nowego sezonu wygrali wysoko w Gdańsku z Wybrzeżem. W kolejnym meczu Chrobry chciał pójść za ciosem, gdyż grał u siebie. Osłabiony brakiem kliku graczy MMTS okazał się jednak przeszkodą nie do przejścia i punkty wyjechały z Głogowa do Kwidzyna.

Mecze na linii Lubin-Głogów zawsze dostarczają wielkich emocji i elektryzują nie tylko kibiców obu klubów, ale i samych zawodników. Każdy zna stawkę derbów – Te mecze rządzą się innymi prawami, oczywiście jak każde derby. Myślę, że będzie to bardzo ciekawy mecz i na pewno emocji nie zabraknie. Zapraszam serdecznie wszystkich kibiców! – mówi skrzydłowy Zagłębia Lubin, Wojciech Hajnos.

Niedzielne derby w hali Regionalnego Centrum Sportowego rozpoczną się o godzinie 16:00.

Bilety:
http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1569

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..