Opublikowany: wt, Lut 26th, 2019

Dawydzik: Każdy wie o co gramy

Już w piątek o godzinie 18:30 czeka nas derbowe spotkanie w PGNiG Superlidze piłkarzy ręcznych. W hali RCS w Lubinie Zagłębie podejmować będzie Chrobrego Głogów. Przed tym ważnym i ciekawie zapowiadającym się spotkaniem rozmawialiśmy z obrotowym Miedziowych, Dawidem Dawydzikiem.

Już w piątek czekają nas wielkie emocje, związane z derbowym pojedynkiem z Chrobrym Głogów. Jak do tego pojedynku przygotowują się Miedziowi?

Przygotowujemy się do tego meczu jak do każdego innego, lecz gdzieś z tylu głowy każdy wie o co gramy i co jest stawka tego meczu.

Piątkowy mecz będzie miał spory ciężar. Zagłębie musi wygrać jeśli chce zwiększyć swoje szanse na udział w play-off.

Na pewno jeśli chcemy myśleć o pierwszej ósemce to nie możemy sobie pozwolić na przegraną, szczególnie po meczu w Szczecinie.

Niestety ten mecz z Pogonią nam nie wyszedł…

Pogoń zagrała bardzo dobry mecz szczególnie w obronie. My wiedzieliśmy jaka jest stawka tego spotkania. Byliśmy bardzo zmotywowani, chyba aż za bardzo i może dlatego tak potoczyło się to spotkanie…

Jeśli chodzi o derby to często w takich meczach decydują detale. Nie inaczej może być i tym razem.

Decyduje dyspozycja dnia i miejsce. My gramy u nas w domu i postaramy się wykorzystać atut własnego parkietu.

Jeśli Zagłębie myśli o wygranej nie mogą zdarzać się im przestoje, bo są one też bolączką Miedziowych

Ostatnie mecze nie wyglądają tak jak tego sobie życzymy. Ciężko pracujemy na treningach żeby wyeliminować te błędy. W takim meczu, jak czeka nas w piątek kilka błędów czy chwilowy przestój będzie nas dużo kosztować

W piątek na pewno liczycie na wsparcie swoich kibiców.

Oczywiście! Zapraszam wszystkich kibiców na piątkowe derby! Liczymy na głośny doping. Mogę obiecać, że zostawimy serce na boisku i postaramy się zrobić wszystko żeby trzy punkty zostały w Lubinie.

Bilety:
http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1424

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..