Opublikowany: wt, Paź 15th, 2019

Za darmo sprawdzą stan techniczny samochodu

W najbliższy piątek, 18 bm., złotoryjanie będą mogli bezpłatnie sprawdzić stan techniczny swoich aut i skonsultować go z fachowcami. Akcja PitStop odbędzie się w ramach wydarzenia promującego bezpieczeństwo na drogach.

Bezpłatną możliwość skorzystania z usług mechaników oferuje firma ProfiAuto, która zawita w tym roku do kilkudziesięciu polskich miast. W Złotoryi swój samochód będzie można przywieźć do Rynku, obok Grzybka, od godz. 12 do 18. Fachowcy przyjrzą się zawieszeniu, akumulatorowi, ciśnieniu i stanowi bieżnika opon, oświetleniu oraz wycieraczkom.

Jak podają przedstawiciele ProfiAuto Serwis, w ubiegłym roku sprawdzili kondycję blisko 6,5 tys. samochodów. Ponad połowa z nich wymagała wizyty w warsztacie. Tym razem organizatorzy zapowiadają, że każdy kierowca, który skorzysta z zaproszenia otrzyma formularz z przeprowadzonej kontroli i motoryzacyjny upominek.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..