Opublikowany: wt, Maj 14th, 2019

Czyczerski prezesem CCC

Marcin Czyczerski pozostanie prezesem CCC. Rada nadzorcza postanowiła kontynuować współpracę także z dwoma pozostałymi menedżerami polkowickiej spółki: Mariuszem Gnychem i Karolem Półtorakiem.

9 maja rada podjęła decyzję o pozostawieniu zarządu w dotychczasowym składzie na kadencję obejmującą lata 2019-21, która rozpocznie się w dniu zakończeniu walnego zgromadzenia akcjonariuszy, zatwierdzającego sprawozdania finansowe za ubiegły rok.

Marcin Czyczerski kieruje firmą od 11 kwietnia, kiedy to Dariusz Miłek oficjalnie przesiadł się z fotela prezesa na miejsce przewodniczącego rady nadzorczej CCC. Do zarządu firmy Czyczerski wszedł na początku 2017 r. jako wiceprezes ds. finansów. Zasiada też w zarządach i radach nadzorczych spółek z grupy CCC. Jest doktorem nauk ekonomicznych. Studiował też zarządzanie finansami i marketing polityczny. Zanim związał się z CCC, pracował m.in. dla polkowickiego Volkswagena i Sitechu.

Mariusz Gnych do grupy CCC dołączył w 2002 r. Cztery lata później został prezesem spółki CCC Factory i członkiem zarządu spółki-matki. W 2007 r. został wiceprezesem CCC. Wcześniej był wiceburmistrzem Polkowic, zasiadał w zarządzie Polkowickiego Budownictwa Mieszkaniowego i Przedsiębiorstwa Gospodarki Miejskiej w Polkowicach. Studiował organizację i zarządzanie, doradztwo podatkowe i prawo inwestycyjne. Studia doktoranckie ukończył na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu.

Karol Półtorak to absolwent Szkoły Głównej Handlowej oraz University of Derby. Od dwudziestu lat związany jest z rynkiem kapitałowym, m.in. jako makler, audytor w firmach konsultingowych, wiceprezes Giełdy Papierów Wartościowych i wiceprezes zarządu Domu Maklerskiego Banku Handlowego. Wiceprezesem CCC został w grudniu 2016 r.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..