Czołówka na drodze. Kierowca nie miał prawa jazdy

Dwie osobówki zderzyły się pomiędzy Lubinem a Osiekiem. Kobieta w ciąży trafiła do szpitala, a kierowca auta nie miał prawa jazdy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nieprawidłowo wyprzedzał na prostej drodze.

Do wypadku doszło po godz. 8 na DK 36 zaraz za Lubinem w kierunku Wrocławia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawcą jest 25-letni kierowca fiata.

– Mężczyzna jechał DK 36 w kierunku Wrocławia i wyprzedzał w nieprawidłowy sposób, przez co doprowadził do zderzenia czołowego z jadącym z naprzeciwka citroenem. W wyniku tego zderzenia ranna została pasażerka fiata. Obaj kierowcy byli trzeźwi, ale sprawca tego wypadku nie miał uprawnień do kierowania. O dalszym losie kierowcy zadecyduje sąd – informuje asp. szt. Sylwia Serafin, oficer prasowy KPP w Lubinie.

Ranna została kobieta w ciąży, która została przewieziona przez pogotowie do szpitala. Jeśli jej leczenie potrwa więcej niż 7 dni zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako wypadek. O dalszym losie 25-latka zadecyduje sąd. Przez kilka godzin droga była całkowicie zablokowana.

Dodaj komentarz

*

code