Opublikowany: pon, Sie 3rd, 2020

Czołowe zderzenie na „trójce”. Trzy osoby w szpitalu (FOTO)

Przez ponad dwie godziny zamknięta była krajowa „trójka” między Bolkowem a Kaczorowem. W wyniku czołowego zderzenia dwóch pojazdów ranne zostały trzy osoby. Utworzyły się wielokilometrowe korki.

Do wypadku doszło przed godz. 14 na łuku drogi w kierunku Jeleniej Góry. Auto osobowe zderzyło się czołowo z busem. Spośród podróżujących trzy osoby zostały poważnie ranne. Pomocy przedmedycznej udzielili im ratownicy sudeckiego oddziału GOPR, którzy przypadkowo najechali na zdarzenie. Na miejsce dojechały służby ratunkowe JRG z Jawora,Sadów, Bolkowa i Radzimowic oraz dwie karetki ZRM z Jawora i Jeleniej Góry. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitali w Legnicy i Jeleniej Górze. Sporo pracy miały też służby drogowe. Obecni na miejscu funkcjonariusze ustalili wstępnie, że kierujący byli trzeźwi. Najprawdopodobniej jeden z kierowców stracił na łuku panowanie nad pojazdem, który wpadł w poślizg. Wiele aut – głównie ciężarowych i autobusów rejsowych utknęło w wielokilometrowym korku.

fot. Daniel Śmiłowski

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..