Czołowe zderzenie na DK3. Droga była całkowicie zablokowana (FOTO, WIDEO)

Przez trzy godziny zablokowana była droga krajowa nr 3 między Bolkowem a Jelenią Górą. W okolicach Mysłowa doszło do czołowego zderzenia dwóch aut osobowych.

Do zdarzenia doszło około południa. Na krętym odcinku „trójki” osobowe renault, jadące w stronę Bolkowa, wpadło w poślizg i uderzyło czołowo w nadjeżdżającego z naprzeciwka mercedesa. Pojazdy odbiły się od barier energochłonnych i zatrzymały się w odległości około 50 m od siebie.

W obu samochodach jechało łącznie pięć osób. Najpoważniej ucierpiało dwoje podróżujących renault, których ratownicy musieli zabrać do szpitala w Jeleniej Górze. Pozostałym udzielili pomocy na miejscu.

Przez kilka godzin droga była zablokowana w obu kierunkach. Utworzyły się wielokilometrowe korki, w których utknęły ciężarówki i autobusy rejsowe. Auta osobowe korzystały z objazdów. Ruch przywrócono o godz. 15.

fot. Daniel Śmiłowski


Materiał filmowy TV Regionalna.pl

  1. Błędne informacje. W mercedesie jechały nie 2 ale 3 osoby i to 2 osoby z mercedesa zostały najbardziej poszkodowane które zostały zabrane do szpitala.

  2. Czemu prasa pisze nieprawdę.jechalam w mercedesie uczestniczącym w tym zdarzeniu. Nie rzycze sobie pisania nieprawdy. W mercedesie były 3 osoby. Razem z córką musialysmy jechać do szpitala, na badania.

  3. Dokładnie zatrzymałem sie przy tym zdarzeniu. W Renault 2 osoby w Mercedesie 3. Jak sie Pani i córka czuje wszystko ok ??
    Andrzej z Fiata Pozdrawiam

Dodaj komentarz