Opublikowany: sob, Sty 11th, 2020

Czołowe zderzenie na DK3. Droga była całkowicie zablokowana (FOTO, WIDEO)

Przez trzy godziny zablokowana była droga krajowa nr 3 między Bolkowem a Jelenią Górą. W okolicach Mysłowa doszło do czołowego zderzenia dwóch aut osobowych.

Do zdarzenia doszło około południa. Na krętym odcinku „trójki” osobowe renault, jadące w stronę Bolkowa, wpadło w poślizg i uderzyło czołowo w nadjeżdżającego z naprzeciwka mercedesa. Pojazdy odbiły się od barier energochłonnych i zatrzymały się w odległości około 50 m od siebie.

W obu samochodach jechało łącznie pięć osób. Najpoważniej ucierpiało dwoje podróżujących renault, których ratownicy musieli zabrać do szpitala w Jeleniej Górze. Pozostałym udzielili pomocy na miejscu.

Przez kilka godzin droga była zablokowana w obu kierunkach. Utworzyły się wielokilometrowe korki, w których utknęły ciężarówki i autobusy rejsowe. Auta osobowe korzystały z objazdów. Ruch przywrócono o godz. 15.

fot. Daniel Śmiłowski


Materiał filmowy TV Regionalna.pl

Wyświetlonych 7 komentarzy
Wyraź swoją opinię
 1. Anonim15 pisze:

  Błędne informacje. W mercedesie jechały nie 2 ale 3 osoby i to 2 osoby z mercedesa zostały najbardziej poszkodowane które zostały zabrane do szpitala.

 2. Gosc pisze:

  Czemu prasa pisze nieprawdę.jechalam w mercedesie uczestniczącym w tym zdarzeniu. Nie rzycze sobie pisania nieprawdy. W mercedesie były 3 osoby. Razem z córką musialysmy jechać do szpitala, na badania.

 3. Andrzej pisze:

  Dokładnie zatrzymałem sie przy tym zdarzeniu. W Renault 2 osoby w Mercedesie 3. Jak sie Pani i córka czuje wszystko ok ??
  Andrzej z Fiata Pozdrawiam

 4. Anonim15 pisze:

  Na szczęście osoby z mercedesa tylko mocno poobijane, ale wszystko będzie dobrze. Dziękujemy za zainteresowanie

 5. Anonim15 pisze:

  Czekamy na poprawę artykułu ze strony gazaty

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..