Opublikowany: wt, Gru 3rd, 2019

Czołowe zderzenie pod Męcinką (FOTO, WIDEO)

500 zł i 6 punktów karnych – takie konsekwencje poniósł 35-letni kierowca suzuki, który wyprzedzając pojazd spowodował czołowe zderzenie na trasie Jawor – Złotoryja. Do zdarzenia doszło na wysokości Męcinki ok. 7:30.

W godzinach porannych wielu kierowców się spieszy i zapominają o zdrowym rozsądku. Kierujący suzuki mężczyzna nie upewnił się, czy może wyprzedzać i jechał czołowo na kierującą oplem kobietę (l. 29). Ta próbowała w ostatniej chwili uniknąć kolizji, jednak doszło do zderzenia.

Opel Astra wpadł do rowu, pojazd sprawcy również nie nadawał się do dalszej jazdy. Na miejscu pracowali strażacy z JRG Jawor i OSP Męcinka. Pomoc medyczna nie była potrzebna.

– W zdarzeniu uczestniczyli tylko kierujący pojazdami, byli trzeźwi – mówi kom. Łukasz Kubiś, oficer prasowy KPP w Jaworze.

Za popełnione wykroczenie sprawca mógł pożegnać się z uprawnieniami do kierowania. Przez kilkadziesiąt minut ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo.

Galeria zdjęć:

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo TV Regionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..