Opublikowany: sob, Gru 29th, 2018

Czołowe zderzenie na krajowej “trójce”. Cztery osoby w szpitalu (FOTO)

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło na drodze krajowej nr 3 w Kaczorowie (powiat jaworski). Czołowo zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Cztery osoby zostały przewiezione do szpitala. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

Zdarzenie miało miejsce na 449. kilometrze krajowej “trójki” pomiędzy Bolkowem a Jelenią Górą. – Około godz. 14 jeden z pojazdów osobowych, jadący w kierunku Jeleniej Góry, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka autem osobowym – informuje dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Jaworze.

W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy: honda crv i chevrolet captiva. W sumie podróżowało nimi siedem osób. Cztery z nich zostało zabrane do szpitala, celem wykonania szczegółowych badań. Doznali niegroźnych obrażeń, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Po zniszczeniach samochodów można wywnioskować, że siła uderzenia była dość duża.

Na miejscu działają służby ratunkowe. Kierowcy jadący tą trasą powinni się spodziewać utrudnień jeszcze przez maksymalnie dwie godziny. Obecnie ruch odbywa się wahadłowo.

.

Fot. 24jgora.pl

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..