Cyrk Astoria zagra w Lubinie oraz w Legnicy.

W Lubinie wystąpi cyrk, ale cyrk nietypowy, bo bez zwierząt. Program, który obejrzą lubinianie, opiera się wyłącznie na udziale artystów.

Mnóstwo emocji czeka na wszystkich, którzy zawitają do kolorowego namiotu Cyrku Astoria. W ramach jednej z atrakcji zapowiadane jest zapierające dech w piersiach show akrobatyczne, wykonywane z udziałem Elzy z „Krainy lodu”.

Latynoski pokaz hula-hoop zaprezentuje Cindy, z kolei antypody przedstawi artystka Alina.

Będzie też pokaz magii i iluzji, który zaprezentuje Havis – najbardziej znany cyrkowy iluzjonista w Polsce, absolwent Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku.

Fani znanego programu „Mam Talent!” powinni dopatrzyć się też uczestników telewizyjnego show, którzy współtworzyć będą artystyczny program.

Akrobatyczne pokazy Elzy, zawadiackie zabawy Minionków, występy klaunów i ekipa z Psiego Patrolu – te elementy z pewnością zainteresują najmłodszych.

Program artystyczny poprowadzi znakomity konferansjer – Wiesław Jaśkowski.

Cyrk Astoria to innowacyjne show, w którym artyści skupiają się na dopracowanych i atrakcyjnych pokazach, lecz bez towarzyszących im na scenie zwierząt.

Swój namiot Cyrk Astoria rozstawi w Lubinie na Stadionie Górnika. Spektakle będzie można obejrzeć w najbliższą niedzielę oraz w poniedziałek, 27 i 28 czerwca, o godz. 17 i 19.

W Legnicy na ulicy Fabrycznej a spektakle można obejrzeć w piątek oraz sobotę, 25 i 26 czerwca, o godz. 17 i 19.

Bilety będzie można kupić w kasie cyrku w dniu przedstawienia. Dzieci do lat 2 wchodzą za darmo. Liczba miejsc ograniczona. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą maseczki.

Więcej informacji na fanpage cyrku na Facebooku: Cyrk Astoria.

 

Dodaj komentarz

*

code