GŁOGÓW. Chrobry zagra o 7. miejsce

PA3_9115

W rewanżowym meczu o miejsca 5-8 PGNiG Superligi Mężczyzn piłkarze ręczni Chrobrego pokonali Stal Mielec 25:23 (13:13). To jednak zdecydowanie za niskie zwycięstwo i podopieczni Krzysztofa Przybylskiego zagrają o siódme miejsce.

Pierwszy mecz, rozegrany w Mielcu głogowianie przegrali bardzo wyraźnie 22:33. W rewanżu starali się przede wszystkim wygrać, gdyż strata z terenu Stali okazała się zbyt duża. Po pierwszej niezwykle wyrównanej połowie, w drugiej zawodnicy Chrobrego odskoczyli nieco rywalom. Głogowianie zaprezentowali się dużo lepiej niż w pierwszy starciu ze Stalą, co przełożyło się na wynik. Dla podopiecznych Krzysztofa Przybylskiego, którzy ostatnio notowali same porażki było to bardzo ważne zwycięstwo, które podniosło morale w drużynie – Gdyby był to mecz ligowy, to zwycięstwo na pewno by bardziej cieszyło. Zagramy o miejsca 7-8. Trochę szkoda tego meczu w Mielcu, bo mogliśmy kończyć sezon w lepszych nastrojach – powiedział po meczu Krzysztof Przybylski, szkoleniowiec Chrobrego.

SPR Chrobry Głogów – PGE Stal Mielec 25:23 (13:13)
Najwięcej bramek: dla Chrobrego – Dominik Płócienniczak, Paweł Gregor, Marek Świtała po 5; dla Stali – Antonio Pribanic 6, Grzegorz Sobut, Nikola Dzono po 4.

Dodaj komentarz