Opublikowany: pon, Kwi 6th, 2020

Chcieli zarobić – usłyszą zarzuty

Przed sądem w Kamiennej Górze staną mężczyźni, którzy zostali złapani na próbie kradzieży przewodów przy nieczynnym torowisku w okolicy Bolkowa. Jednak kradzież to nie jedyny występek amatorów miedzianych kabli.

Bolkowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy przy użyciu kilofa oraz wyciągarki do kabli próbowali wykopać  z ziemi przewody. Zdarzenie miało miejsce w lesie przy trasie DK3. Złapani na gorącym uczynki mężczyźni złamali zakaz wstępu do lasu. Dodatkowo poruszali się pojazdem, do którego były przytwierdzone tablice rejestracyjne z innego auta.

– Wpadka okazała się przypadkowa. Bolkowscy policjanci patrolowali krajową „trójkę” i tereny leśne. Zainteresowało ich auto na „obcych” tablicach – mówi Ewa Kluczyńska, oficer prasowy KPP w Jaworze.

Do Sądu Rejonowego w Kamiennej Górze trafią także wnioski o ukaranie obu mężczyzn  za próbę kradzieży, wykroczenia dotyczące niestosowania się do Rozporządzenia Ministra Zdrowia, a także naruszenia innych przepisów drogowych.

fot. KPP Jawor

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..