Chcą skruszyć Stal

Spotkanie 18. serii PGNiG Superligi Mężczyzn, w którym Zagłębie Lubin zagra na wyjeździe ze Stalą Mielec odbędzie się dzisiaj o godzinie 18:00.

Zespół Stali zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, a nad ostatnim Piotrkowianinem ma tylko dwa punkty przewagi. Dystans pomiędzy dwiema ostatnimi drużynami wciąż się utrzymuje, gdyż ani ekipa z Piotrkowa ani z Mielca ostatnio nie punktują. Stal swoje ostatnie punkty zdobyła osiem spotkań temu, kiedy wygrała po karnych z… Piotrkowianinem.

– Mecze w tym sezonie pokazały, że zespoły z niższych miejsc potrafią wygrać górną połową tabeli. Stal to nie jest słaby zespół, a wyniki nie do końca odzwierciedlają potencjał tego zespołu – mówi Jarosław Hipner, trener Zagłębia.

Lubinianie po znakomitym początku rozgrywek w tym roku zaczęli spuszczać z tonu. Podopieczni Jarosława Hipnera i Igora Czebrowa najpierw wygrali cztery mecze z rzędu – dwa w lidze i dwa w Pucharze Polski, po czym zaliczyli słabsze występy. Zagłębie najpierw przegrało w półfinale krajowego pucharu w Tarnowie, a następnie w lidze z niezwykle silnymi zespołami z Puław i Kielc.

Transmisja na emocje.tv.

Dodaj komentarz