Przez byłą partnerkę zniszczył drzwi

Nie mógł poradzić sobie z rozstaniem z partnerką, a gdy dowiedział się, że ta przebywa w mieszkaniu sąsiada, zdenerwowany mężczyzna zniszczył drzwi wejściowe do budynku. Mowa o 49-latku z Jawora. Mężczyzna odpowie teraz przed sądem.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o zniszczeniu drzwi wejściowych do jednego z budynków w Jaworze. Kryminalni ustalili, że sprawcą dewastacji jest 49-letni mieszkaniec Jawora. – Mężczyzna postanowił spotkać się z była już partnerką, ale kiedy dowiedział się, że ta przebywa w mieszkaniu sąsiada wpadł w szał i swoją złość postanowił wyładować na drzwiach wejściowych do budynku uszkadzając je. Wartość strat została oszacowana przez zarządcę nieruchomości na kwotę 770zł. Mówi Ewa kulczyńska oficer prasowy KPP w Jaworze.

Jak się okazało to nie jedyna sytuacja, w której mężczyzna wyładował swoją agresję w przypadkowym miejscu. – Kilka dni wcześniej pod jednym z Jaworskich dyskontów spożywczych mężczyzna pokłócił się ze swoją, była już, partnerką. W trakcie kłótni wyzywał kobietę, a następnie z zazdrości i złości rzucił butelką w szklane drzwi wejściowe do sklepu, uszkadzając jedno ze skrzydeł. Wartość strat oszacowano na kwotę nie małą, bo 6 tys. zł. – dodaje oficer.

Jaworzanin usłyszał już zarzuty dotyczące zniszczenia mienia oraz gróźb karalnych. Przyznał się do winy.

Dodaj komentarz