Był poszukiwany. Włamał się do piwnicy  

Polkowiccy policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca miasta, który włamał się do piwnicy. Jak się okazało, mężczyzna był już poszukiwany.

– W ostatnich dniach policjanci odnotowali włamanie do piwnicy znajdującej się w bloku mieszkalnym w centrum miasta – informuje sierż. szt. Przemysław Rybikowski, oficer prasowy KPP w Polkowicach. – Sprawca okradł pomieszczenie z mniej lub bardziej wartościowych przedmiotów, które, jak ustalili później policjanci, chciał sprzedawać celem osiągnięcia finansowego zysku.

31-latek nie zdążył tego zrobić, bo został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Odzyskali też oni skradzione przedmioty o wartości około tysiąca złotych.

– W trakcie czynności z zatrzymanym okazało, że jest poszukiwany do odbycia kilku dni kary pozbawienia wolności za niezapłaconą grzywnę i najbliższe dni spędzi w Zakładzie Karnym nr 1 we Wrocławiu – dodaje Przemysław Rybikowski.

Polkowiczanin usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Fot. KPP Polkowice

 

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..