Opublikowany: pt, Sie 30th, 2019

Boksy w remoncie. To zasługa legniczan

W legnickim schronisku dla bezdomnych zwierząt trwa przebudowa boksów. W efekcie, 15 z nich zostanie odnowionych, co znacznie wpłynie na jakość życia czworonogów, które przebywają przy ulicy Ceglanej. Przypomnijmy, że zadanie zostanie zrealizowane dzięki mieszkańcom, którzy głosowali na ten projekt w ramach Legnickiego Budżetu Obywatelskiego.

Pracę są już na zaawansowanym etapie – informują legniccy urzędnicy. To z pewnością cieszy, nie tylko wolontariuszy czy pracowników schroniska, ale i mieszkańców, którzy właśnie tę inicjatywę wsparli w ramach głosowania w tegorocznej edycji LBO.

– Odnawianych jest 15 boksów. Wymieniane są w nich posadzki, okładziny ścienne, system odprowadzania ścieków. Roboty wykonuje firma Usługi Budowlane Andrzej Rybka, która wygrała przetarg na tę inwestycję – informuje Arkadiusz Rodak, rzecznik prasowy prezydenta Legnicy.

Warto przypomnieć, że w ciągu kilku ostatnich lat w schronisku przy Ceglanej, którym zarządza Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, wyremontowano ok. 40 boksów. Powstał tam również wybieg dla czworonogów.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..