Opublikowany: wt, Cze 23rd, 2020

Do Biura Komunikacji przez internet

Na wizytę w Biurze Komunikacji Starostwa Powiatowego w Lubinie można teraz umówić się przez internet. Wystarczy wybrać pasujący nam termin i godzinę, bez potrzeby stania w kolejce.

W Biurze Komunikacji zawsze jest duży ruch. To właśnie tu między innymi rejestruje się pojazdy, wydaje prawa jazdy i dowody rejestracyjne. Do tej pory trzeba było pojawić się w Starostwie osobiście, pobrać numerek i poczekać na swoją kolej. Od teraz można umówić się na wizytę przez internet i przyjść o wyznaczonej godzinie.

Rezerwacji można dokonać przez stronę http://powiat-lubin.pl/rezerwacja . Aby to zrobić, trzeba jednorazowo założyć indywidualne konto. Po dokonaniu rezerwacji otrzymamy na swoją skrzynkę mailową elektroniczny bilet, który należy później pokazać pracownikowi przy okienku.

Jak informują pracownicy Biura Komunikacji, klienci umówieni przez internet mają priorytet przez innymi oczekującymi.

Należy pojawić się w urzędzie w zarezerwowanym terminie i wyczekiwać na wywołanie swojego biletu. Informacja o tym, do jakiego okienka należy podejść, pojawi się na ekranach monitorów zlokalizowanych w korytarzu przed wejściem do Biura

– czytamy w informacji.

Zarezerwowanie jednej wizyty upoważnia do załatwienia tylko jednej sprawy.

Jeśli nie pojawimy się w wyznaczonym terminie, nasza rezerwacja zostanie anulowana i będziemy musieli umówić się jeszcze raz, na inny termin.

Podziel się
Tagi

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..