Biegowe Grand Prix w Lubinie. Są jeszcze wolne miejsca

21 listopada na terenach zielonych Skweru im. Tadeusza Zastawnika (park za PKS w Lubinie, popularna górka Wieloryb), odbędzie się wielkie sportowe wydarzenie. Już po raz dwunasty na linii startu Grand Prix Zagłębia Miedziowego staną pasjonaci biegania. W ramach cyklu odbędą się także Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów i Juniorów młodszych w biegach przełajowych.

181 osób, tyle jest przyjętych zgłoszeń na biegu główny Miedziowego Grand Prix, który obędzie się o godzinie 13.45. Wcześniej, bo od 11.00 swoich sił na terenach zielonych za PKS będą mogli spróbować najmłodsi sportowcy. Jako pierwsi na linii startu pojawią się uczestnicy z roczników 2012-2015. Śmiałkowie ci, będą mieli do pokonania dystans 500m. Wystartują o 11.00. O 13.20 do sportowej rywalizacji staną ostatni biegacze w kategoriach młodzieżowych, a o 13.45 rozpocznie się bieg główny na dystansie 5000m. Jeśli chodzi o ten start, to do 13.15 w dniu imprezy można jeszcze się dopisać do listy zawodniczek/zawodników.

LINK do zapisów na bieg główny: zapisy online

W 12. Biegowym Grand Prix Zagłębia Miedziowego, prócz organizatora, czyli Sekcja Biegowa MLKS Sokół Lubin (ponad 50 uczestników) udział wezmą także Olaws Złotoryja, Biegającej Kasty Miedziowego Miasta, Sekcji Biegowej Dogorywanko, STP Wędrowiec czy Parkrun Lubin.

Imprezę na żywo będzie transmitowała poprzez kanał youtube TVRegionalna.pl.

Dodaj komentarz

*

code