Opublikowany: pon, Sty 8th, 2018

Biegacze opanowali Chocianów (FOTO)

Biegacze opanowali Chocianów. To właśnie w tym mieście odbył się piąty bieg IX Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego, organizowanego przez Regionalne Centrum Sportowe w Lubinie.

W biegu wystartowało 202 biegaczy. Najszybszy na trasie był Tobiasz Belgrau, który ukończył bieg po 21 minutach i  25s, wśród kobiet najszybciej trasę pokonała Anna Ficner z czasem 23 minuty 08s.

Bezwietrzna pogoda była idealna na ten krótki i szybki bieg. 6-cio kilometrową płaską trasę utrudniały jedynie kałuże, z którymi zawodnicy poradzili sobie bezbłędnie.

Szósty bieg IX Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego odbędzie się 13-go stycznia w Iwinach.

Chocianów po raz drugi w ostatnim czasie gościł amatorów biegania z całego regionu. W 11 listopada ubiegłego roku w mieście z okazji Dnia Niepodległości odbył się I Chocianowski Bieg Niepodległości – Cieszę się, że Lubin pamięta o Chocianowie podczas organizacji tego typu imprez. Już podczas biegu niepodległościowego widać było jak duże jest zainteresowanie mieszkańców Chocianowa i regionu tym sportem. Chocianów lubi biegać i aktywnie spędzać wolny czas – mówi Tomasz Kulczyński, organizator I Chocianowskiego Biegu Patriotycznego.

Wyniki dostępne są tutaj.

.

Wyświetlonych 7 komentarzy
Wyraź swoją opinię
 1. magda pisze:

  byłam ,biegłam. Fajna sprawa. Wiele osób mówi u nas w mieście, ze chciałoby wrócić do powiatu Lubińskiego. Takie imprezy pokazują, że dla nas Chocianowian będą to tylko same PLUSY. Lubin, prosimy o więcej imprez u nas!

 2. Jacek K. pisze:

  jak zawsze super! Szczerze, to wstyd ze nasi radni z Chocianowa olali temat, tak samo jak Burmistrz. Naprawdę wstydzę się za Chocianów.

 3. Janek pisze:

  Byłem, widziałem, niestety, nie zwyciężyłem. 🙂 Fajna impreza. Liczę, że NOWA MŁODA władza będzie dbać o mieszkańców Chocianowa.Popieram młodych i prężnych.

 4. endy pisze:

  było fantastycznie. dzięki powiatowi Lubińskiemu, bo jak widać, polkowicki ma nas w d@$Ie! szkoda.

 5. Hogata pisze:

  Kolejna fajna i potrzebna inicjatywa! Dobrze że chociaż Młody Lubin o nas pamięta. Dziękujemy! Władze Chocianowa o nas zapomniały. Czas na zmiany niech…

 6. maaany pisze:

  to pokazuje, że warto jednak coś robić a nie grać nie widzącego potrzeb jak wiadomo kto na tronie. Dzięki Lubin!

 7. mario pisze:

  jednak można tylko trzeba chcieć. Co raz więcej pisze się o Chocianowie, ale też trzeba powiedzieć, że dużo siędzieje dzieki Lubinowi. Od dawna wiadomo że Chocianów powinien być w Lubinie. Polkowice to w ogóle nie powinien być Powiat

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..