Opublikowany: śr, Gru 12th, 2018

Bezpłatne badania w legnickiej PWSZ

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza na bezpłatne badanie postawy oraz wzroku. Z tej możliwości skorzystają z pewnością głównie najmłodsi, ale zaproszenie dotyczy wszystkich zainteresowanych.

To pierwsza taka inicjatywa w PWSZ im. Witelona w Legnicy. Powstała głównie z myślą o dzieciach, bo to właśnie w tej grupie wiekowej podobne badania są najbardziej wskazane.

– Jeśli szybko uda się wykryc oznaki, które mołyby świadczyć o nieprawidłowym rozwoju dziecka, daje to szansę na przeciwdziałanie – tłumaczy Mirosław Szczypiorski, rzecznik prasowy uczelni. – Zajmą się tym nasi studenci, pod okiem wykładowców, którzy są doświadczonymi fachowcami. Na miejscu specjaliści będą podpowiadać zaintereoswanym poradą rodzicom, wskazywać, na co zwrócić uwagę w przyszłości – dodaje rzecznik PWSZ.

Badania odbędą się w piątek, 14 grudnia, w godz 15.30-18.30 w budynku A (sala nr 6) PWSZ w Legnicy. Poprowadzą je pracownicy wydziału nauk o zdrowiu i kulturze fizycznej.

Ważne: aby zgłosić się na badania należy wcześniej skontaktować się z przedstawicielami uczelni drogą elektroniczną: szczypiorskim@pwsz.legnica.edu.pl.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..