Będą szkolić sportowych mistrzów od podstaw

Będą szkolić sportowych mistrzów od podstaw. W Lubinie powstanie Niepubliczna Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego w Piłce Ręcznej MKS Zagłębie Lubin. Ruszył właśnie nabór do placówki.

Piłka ręczna, nożna, pływanie, lekkoatletyka, łyżwiarstwo szybkie, pływanie to profile sportowe, które przygotowane dla chętnych do nauki w nowej szkole. Mimo tego, że będzie niepubliczna rodzice nie będą musieli płacić za naukę swojego dziecka . Szkoła zaprasza uczniów I ich rodziców z terenu całego powiatu, a także spoza niego do zapoznania się z naszą ofertą oraz do składania dokumentów – mówi  Dariusz BOBREK – DYREKTOR Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego  SMS Zagłębie Lubin. Zapewnia jednocześnie, że uczniowie I  ich rodzice mogą liczyć na wysoki poziom nauczania I gruntowne wykształcenie sportowe. Zadba o to kadra, która uczy w NLO, które działa z powodzeniem od 4 lat w Lubinie.

Na stronie internetowej sms.zaglebie.lubin.pl w zakładce rekrutacja szkoła podstawowa zainteresowani znajdą spis dokumentów, które należy dostarczyć do sekretariatu szkoły. uczniowie szkoły sportowej korzystają ze wszystkich obiektów sportowych w Lubinie: ze wszystkich obiektów zewnętrznych RCS, toru lodowego, stadionu lekkoatletycznego, hali, a także z pływalni. Więcej na ten temat w materiale filmowym:

Dodaj komentarz

*

code