Beata Tadla w charytatywnym teledysku

Beata Tadla WiadomosciStudio APomoc dzieciom z autyzmem – to główny cel czwartej już edycji akcji dobroczynnej „Pomaganie jest Trendy”, w którą jak co roku zaangażowało się wiele gwiazd polskiego show-biznesu. Wśród nich jest robiąca karierę w Warszawie legniczanka Beata Tadla.

Tegoroczna kampania ma na celu promocję fundacji “Nowa Nadzieja”, która pomaga osobom z zaburzeniami rozwoju, głównie dzieciom dotkniętym autyzmem. Z działalnością fundacji związane jest też  hasło tej edycji “Autyzm nie musi być wyrokiem!”.

Jednym z elementem akcji jest teledysk. Organizatorowi akcji, Krzysztofowi „Gorzkiemu” Gorzkiewiczowi, udało się namówić do współpracy wielu artystów, sportowców i dziennikarzy.

Muzyka: Marcina Nierubiec, we współpracy z Robertem Chojnackim i Mietkiem Jureckim. Udział wzięli: Bohdan Łazuka, Beata Tadla, Alicja Węgorzewska, Jerzy Połomski, Kasia Burzyńska, Asia Ash, Gosia Kosik, Andrzej Dąbrowski, Marcin Cejrowski, Michał Milowicz, Mateusz Grędziński, Michał Rudaś, Paweł Kukiz oraz Arkadiusz Wełna.

Musicie to zobaczyć!

 

MG/FOT. ARCHIWUM PRYWATNE

 

Dodaj komentarz