Bądźcie z nami na 19. Spływie Samoróbek!

„To będzie podróż marzeń!” – zapowiadają organizatorzy kolejnej edycji Spływu Samoróbek – sztandarowej cyklicznej imprezy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Legnicy. Impreza już w niedzielę, 18 czerwca. Na miejscu będą pracować nasi operatorzy i reporterzy.

19. Spływ Samoróbek o Błękitną Wstęgę Kaczawy już w najbliższy weekend, od godz. 15. Amatorzy dorocznego wydarzenia wiedzą, co będzie czekać na nich nad Kaczawą. Tym, którzy pojawią się tam po raz pierwszy warto wyjaśnić, że w spływie wezmą udział amatorskie załogi. Co ważne – ponad kilometrowy odcinek rzeki przemierzą na własnoręcznie wykonanych pływadłach. Na linii startu pojawią się zarówno wieloosobowe załogi, jaki samotne wilki słodkich wód. Mile widziani będą uczniowie, studenci, rzemieślnicy, majsterkowicze, szkutnicy i inni miłośnicy dobrej zabawy nad wodą.

– Pula nagród dla wszystkich załogantów wynosi dziesięć tysięcy złotych. Warunkiem oceny jest przepłynięcie na samoróbce milowego szlaku po rzece Kaczawa od mostu Bielańskiego do portu przed kościołem pw. św. Jacka w Legnicy – przypominają przedstawiciele legnickiego OSiR-u.

W tym roku motywem przewodnim imprezy będzie podróż marzeń. W niedzielę nad Kaczawą można spodziewać się tłumów. Na miejscu będą także nasi fotoreporterzy, operatorzy i dziennikarze. Spotkajmy się nad Kaczawą już 18 czerwca!

Regulamin spływu można znaleźć na stronie www.osir.legnica.eu oraz na profilu facebookowym ośrodka.

Dodaj komentarz