Opublikowany: czw, Lis 14th, 2019

Barbórkowe granie Mastersów

Piłka ręczna w wykonaniu Mastersów wraca do Lubina! Przed nami V Barbórkowy Turniej Masters. Zmagania odbędą się w sobotę 16 listopada w hali SP 14 w Lubinie.

Tradycyjnie na parkiecie zespoły rywalizować będą w dwóch kategoriach: kobiet i mężczyzn. Wśród pań wystąpi sześć drużyn, męskich zespołów będzie osiem.

Oprócz gospodarzy Zagłębie Lubin Masters, którzy wystąpią w obu kategoriach nie zabraknie także zespołów z niemal każdego rejonu Polski. Na parkiecie SP 14 zobaczymy między innymi zespoły z Warszawy, Szczecina, Jeleniej Góry, Wielunia, Zabrza czy Pabianic.

Mecze rozgrywane będą po 12 minut (panie) i 15 minut (panowie). Turniej w hali SP 14 rozpocznie się o godzinie 8:00, mecz o trzecie miejsce rozpocznie się o godzinie 16:55, a o godzinie 17:15 odbędzie się wielki finał.

Turniej będzie nie lada gratką dla fanów szczypiorniaka. Na parkiecie można będzie zobaczyć zawodników i zawodniczki z uznanymi nazwiskami, które jeszcze niedawno stanowiły o sile między innymi ekstraklasowych zespołów.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..