Opublikowany: pt, Gru 7th, 2018

Bajkowe iluminacje w Legnicy (FOTO)

Mimo niesprzyjającej pogody tłumy legniczan stawiły się dziś w spowitym w mroku Rynku, by wspólnie uczestniczyć w tegorocznej inauguracji świątecznych ozdób. Zanim serce miasta rozświetliły iluminacje, na maluchy czekała grupa bajkowych postaci, która wprowadziła je w świąteczny nastrój.

W tym roku legniczanie obejrzeli wszystkie znane im już ozdoby – świętego na motocyklu, legnickiego lwa czytającego bajki, lokomotywę czy bajkowy zaprzęg. Był też Mikołaj, który wylądował na płycie Rynku w swoich saniach, by rozdać podarunki grzecznym dzieciom. Nowością okazał się balon, który w tym roku zajął miejsce między ogromną choinką, a lokomotywą. Inną atrakcją, przygotowaną specjalnie dla najmłodszych, była zagroda z żywymi zwierzętami.

Kto przegapił inaugurację tegorocznych świątecznych iluminacji w Legnicy wciąż może podziwiać efekty przygotowań. Jak było? Zapraszamy do galerii zdjęć.

.

.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..