Auto wylądowało na dachu. Jest ślisko!

Auto dachowało i wypadło do rowu. Zderzyło się z tirem – tak wygląda wypadek, do którego doszło na drodze krajowej nr 36, w miejscu, gdzie obecnie prowadzony jest zastępczy ruch do Miroszowic i do hotelu „Europa”.

Do wypadku doszło około godziny 14. – Kierujący samochodem ciężarowym, jadący od Wrocławia w kierunku Lubina, zderzył się z samochodem marki Ford, jadącym z przeciwległego kierunku. Z nieustalonych na razie przyczyn, kierowca forda zjechał na przeciwległy pas ruchu. Z relacji świadków wynika, że kierowca ciężarówki próbował uniknąć zderzenia z samochodem osobowym – informuje asp. sztab. Jan Pociecha.

W wyniku zderzenia z tirem, ford zjechał do przydrożnego rowu i dachował. Dwie osoby trafiły do szpitala, są to kierowca i pasażerka forda. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Na miejscu pracują policjanci, którzy badają przyczyny wypadku. Należy przygotować się na utrudnienia w ruchu. Ruch prowadzony jest wahadłowo.

W tym samym czasie przy ul. Jana Pawła doszło do kolejnej wypadku. Kierująca samochodem marki Volksvagen Polo jechała od strony ul. Bolesławieckiej w stronę ul Chocianowskiej. Przy Chocianowskiej stał samochód dostawczy. Kobieta prawdopodobnie wpadła w poślizg i uderzyła w stojące auto.

Kierująca nie odniosła poważnych obrażeń. Razem z dzieckiem, z którym podróżowała, pojechała do szpitala w Legnicy, gdzie maluch zostanie poddany badaniom.

Dodaj komentarz

*

code