Opublikowany: pon, Lip 27th, 2020

Auto przejechało kobietę… na plaży (FOTO, WIDEO)

Z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala w Legnicy kobieta, która leżakowała w niedzielę nad zalewem Słup (gmina Męcinka). Po opalającej się kobiecie przejechało auto osobowe. Jaworska policja prowadzi postępowanie wyjaśniające w tej sprawie.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 14 nad zbiornikiem wodnym Słup. Nad wodą wypoczywało sporo amatorów słonecznej kąpieli. W pewnym momencie granatowy Ford zaczął tyłem zjeżdżać z wzniesienia w kierunku plaży. Pojazd najechał na plażowiczkę, która doznała poważnych obrażeń. Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Strażacy pomogli przenieść poszkodowaną do karetki, która przewiozła poszkodowaną do szpitala Wojewódzkiego w Legnicy. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że w zaparkowanym pojeździe przebywało dziecko, które prawdopodobnie zwolniło hamulec ręczny.
fot. OSP Męcinka

Materiał wideo TV Regionalna.pl:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..