Areszt za handel i uprawę marihuany

Głogowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w związku z posiadaniem przez nich środków odurzających. Jeden z nich usłyszał także zarzuty uprawy oraz rozprowadzania marihuany.

Obydwaj mężczyźni zostali zatrzymani 25 kwietnia przez policjantów wydziału kryminalnego KPP w Głogowie. Funkcjonariusze zabezpieczyli w sumie 830 porcji marihuany.

30-latek usłyszał zarzuty posiadania narkotyków, za co grozi mu kara do trzech lat więzienia. Został on objęty policyjnym dozorem.

W przypadku 23-latka zarzuty są znacznie cięższe.

– Mężczyzna jest podejrzany o uprawę marihuany, posiadanie przedmiotów służących do jej uprawy i konsumpcji, udzielanie narkotyków innej osobie w zamian za korzyść osobistą oraz wprowadzanie do obrotu znacznych ilości narkotyków – informuje Bogdan Kaleta z głogowskiej policji.

Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Na wniosek policji i prokuratury sąd aresztował podejrzanego na trzy miesiące.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..