Opublikowany: czw, Lut 13th, 2020

Akademia Krecika zaprasza na półkolonie

Akademia Krecika zaprasza dzieci z klas 1-4 szkół podstawowych na sportowe półkolonie, które odbędą się w dniach 17-21 lutego.

Uczestnicy mają szansę zmierzyć się z nowymi dyscyplinami sportowymi, doskonalić umiejętności, rozwijać się poprzez połączenie zabawy i nauki, nawiązać nowe znajomości i przede wszystkim wypoczywać przed nadchodzącym semestrem szkolnym pod fachowym okiem doświadczonych trenerów, współpracujących z MKS Zagłębie Lubin.

Wszystkie zajęcia dostosowane są do poziomu gry uczestników, nie wymagana jest wcześniejsza znajomość którejkolwiek z dyscyplin. Wycieczki oraz zajęcia rozwojowo-edukacyjne urozmaicą czas i zintegrują uczestników, zapewniając przyjazną atmosferę.

Akademia zaprasza również na zajęcia z elementami piłki ręcznej w Akademii Krecika w każdą środę o godz. 17.00 – 18.30 w starej hali przy ulicy Konopnickiej 5.

Termin: 17.02. – 21.02.2020 r.

Miejsce: Hala SP 7 w Lubinie

Czas opieki : 7:30 – 15:00

Koszt: uwarunkowany liczbą chętnych

Zgłoszenia przyjmuje:  Elżbieta Szczepaniak – 501 718 671, adres: sekretariat@zaglebie.lubin.pl

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..