Opublikowany: wt, Gru 10th, 2019

Adamski: Emocji nie zabraknie

Już jutro w derbowym spotkaniu piłkarze ręczni Zagłębia Lubin zmierzą  się z Chrobrym Głogów. W hali imienia Ryszarda Matuszaka czekają nas wielkie emocje i walka o bardzo ważne trzy punkty.

– Na pewno te spotkania dodatkowo elektryzują wszystkich, ale do najbliższego meczu podchodzimy tak, jak do każdego innego, tak jak do ostatnich spotkań z Gdańskiem, Kwidzynem czy Tarnowem. Będziemy chcieli wygrać w Głogowie, choć nie ukrywam, że czeka nas ciężkie zadanie. Jedziemy tam jednak po trzy punkty i to jest nasz cel – zapewnia Jakub Adamski.

Głogowianie po siedmiu przegranych z rzędu w końcu wygrali spotkanie, pokonując w Kwidzynie tamtejszy MMTS – Postawa Chrobrego jak na razie jest sporą niespodzianką in minus, ale to drużyna, która zawsze jest groźna i pokazała to na bardzo ciężkim terenie w Kwidzynie. Teraz też będą chcieli wygrać, ale my im nie ułatwimy zadania. Na pewno czeka nas mecz walki i emocji nie zabraknie – dodaje obrotowy Zagłębia.

Początek środowych derbów o godzinie 18:00. Transmisja w TVP Sport.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..