Ulica Różana w Polkowicach gotowa. Czas na kolejne

Po czterech miesiącach prac budowlanych, w zeszłym tygodniu, oddano do użytku ul. Różaną w Polkowicach. Inwestycja kosztowała ponad milion złotych, brutto.

– Wykonano, między innymi, jezdnię z kostki betonowej, na długości około 250 metrów, chodniki, zatoki postojowe oraz system odprowadzania wody deszczowej – wymienia Roman Tomczak, rzecznik Urzędu Gminy Polkowice.

Inwestycja została zrealizowana w ramach zadania budżetowego pn. „Budowa dróg na terenie gminy”. Prace trwały od początku września zeszłego roku.

Ulica Różana jest kolejną, po ul. Kaczeńcowej, inwestycją w drogi położone na terenie tzw. Nowych Polkowic. Łączy ona ulice Jana Pawła II i Przemkowską.

W najbliższym czasie podobne prace będą prowadzone na Osiedlu Owocowym. Gmina przekazała już wykonawcy plac budowy.

Fot. UR