Trzecia z rzędu wygrana Chrobrego

chrobryW rozegranym w Uniejowie swoim piątym meczu sparingowym Chrobry Głogów pokonał Stomil Olsztyn 1:0. Trzecie z rzędu sparingowe zwycięstwo zapewnił w samej końcówce, w 88 minucie, Karol Danielak.

Chrobry miał swoje sytuacje w tym meczu, ale do pewnego późnego momentu bez skutecznego wykończenia. W drugiej połowie bliski szczęścia był Konrad Kaczmarek, a jeszcze bliższy Michał Michalec. Obrońca Chrobrego najzwyczajniej połakomił się mocno na gole. Strzelił już w środę, a dziś w podobny sposób (główka po dośrodkowaniu Napolova z rzutu wolnego) obił poprzeczkę. Dopiero w samej końcówce wstrzelił się Karol Danielak.

STOMIL OLSZTYN – CHROBRY GŁOGÓW 0:1 (0:0)
Bramka: Danielak 88

STOMIL: Skiba (46 Leszczyński) – Ziemann, Czarnecki (46 Klepczarek), Mosakowski (46 Wełnicki), Ratajczak, Szewczyk (46 Żwir), Gawron (46 Biedrzycki), Jegliński, Lech (46 Głowacki), Kun (46 Karbowiak), Rafał Kujawa (46 Zahorski).

CHROBRY: Gospodinov – Ilków-Gołąb, Michalec (30 Wieteska), Michalski (60 Michalec), Wawszczyk (60 Hodowany), Napolov (46 Kaczmarek (80 Serweta)), Gąsior (46 Pawlik), Bonecki (46 Kona), Szczepaniak (46 Danielak), Machaj M. (60 Borecki), Wojciechowski (70 Napolov).

źródło: MZKS Chrobry Głogów