Opublikowany: pon, Lut 3rd, 2020

62-letni nożownik trafił do aresztu

Decyzją sądu, mężczyzna, który ugodził nożem dwie osoby najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Mężczyzna usłyszał już prokuratorskie zarzuty. Grozi mu kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Przypomnijmy. W miniony wtorek w Legnicy 62-latek najpierw w mieszkaniu swojej znajomej ranił ją nożem, po czym na jednej z ulic zadał cios napotkanemu mężczyźnie. Ten miał wcześniej przebywać w mieszkaniu kobiety.

– Bezpośrednio po zdarzeniu sprawca został zatrzymany przez kryminalnych z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu legnickiej Komendy i przewieziony do policyjnego aresztu – informuje sierż. szt. Anna Tersa.

Zebrane w tej sprawie materiały pozwoliły prokuratorom postawić mężczyźnie zarzuty m.in. spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

– Na wniosek prokuratury i policji, sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 62-latka na okres 3 miesięcy – dodaje sierż. szt. Tersa.

62-latkowi grozi teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..