Opublikowany: śr, Lip 1st, 2020

61-latek zmarł w mieszkaniu

Nocna akcja przy ul. Budziszyńskiej. Strażacy po drabinie weszli do jednego z mieszkań na siódmym piętrze wieżowca. Z mieszkającym tam mężczyzną od dłuższego czasu nie było żadnego kontaktu, o czym policję powiadomił jego zaniepokojony sąsiad. Z zamkniętego lokalu słychać było tylko wycie psa.

Policja otrzymała zgłoszenie tuż po godz. 1 w nocy i natychmiast poinformowała o sprawie miejscową komendę PSP. Strażacy, którzy weszli oknem do mieszkania, w środku zastali zwłoki 61-letniego mężczyzny.

– Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon z przyczyn naturalnych. Wykluczył udział osób trzecich. Za poleceniem prokuratora dyżurnego zwłoki zabezpieczono i wysłano faks o powiadomieniu rodziny zmarłego. Czynności policyjne zakończyły się notatką – informuje aspirant Krzysztof Pawlik, zastępca oficera prasowego Komendy powiatowej Policji w Lubinie.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..