Opublikowany: czw, Lis 7th, 2019

30-latek z narkotykami

Sporo czasu, by przemyśleć swoje decyzje będzie miał 30-latek, które legniccy policjanci zatrzymali za kierownicą audi. Mężczyzna miał przy sobie metamfetaminę, za co może trafić do więzienia nawet na pięć lat.

Legniccy funkcjonariusze natknęli się na 30-latka podczas patrolowania miasta. Zatrzymali go do kontroli drogowej, niemal od razu zauważając, że kierowca zachowuje się nietypowo.

– Z uwagi na silne pobudzenie mężczyzny, funkcjonariusze postanowili przebadać go na zawartość środków odurzających w organizmie. Jak się po chwili okazało 30-letni kierowca był pod wpływem narkotyków – relacjonuje sierż. szt. Anna Tersa z KMP w Legnicy.

Na tym jednak nie koniec kłopotów nieodpowiedzialnego kierowcy audi. – Policjanci ujawnili również ponad 20 porcji handlowych metamfetaminy, które posiadał legniczanin. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem – dodaje sierż. szt. Tersa.

Za posiadanie narkotyków 30-latkowi grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności, a za kierowanie pod ich wpływem – nawet dwuletnia odsiadka i zakaz kierowania.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..