Opublikowany: wt, Gru 3rd, 2019

28-latek ukrywał zawiniątka

Sąd zdecyduje o dalszym losie 28-latka, którego złotoryjscy policjanci zatrzymali w Zagrodnie. Jak się okazało, był posiadaczem marihuany i amfetaminy. Na tym jednak nie koniec. Właściciel używek był bowiem również pod ich wpływem.

– 28-latek został zatrzymany w nocy na terenie miejscowości Zagrodno. Podczas wykonywanych czynności policjanci ujawnili zawiniątka z folii oraz woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego i krystalicznej substancji niewiadomego pochodzenia – informuje st. sierż. Dominika Kwakszys z KPP w Złotoryi.

Badanie narkotestem potwierdziło, że były to: marihuana i amfetamina. Ich właściciel został zatrzymany i trafił na komendę, gdzie usłyszał zarzuty posiadania narkotyków i substancji psychotropowych. Za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii niebawem odpowie przed sądem. Grozi mu trzyletnia odsiadka.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..