Opublikowany: pon, Sty 13th, 2020

27-latek zatrzymany z metamfetaminą

Nawet trzy lata za kratami może spędzić 27-latek zatrzymany przez złotoryjskich policjantów. W aucie, którym kierował mężczyzna oraz w jego odzieży, funkcjonariusze znaleźli metamfetaminę. 

27-latek został zatrzymany do kontroli drogowej w sobotę wieczorem na terenie Złotoryi. – W wyniku sprawdzenia pojazdu, którym poruszał się mężczyzna, jego odzieży i przedmiotów do niego należących policjanci ujawnili kilka zawiniątek z folii aluminiowej oraz woreczek strunowy z zawartością krystalicznej substancji niewiadomego pochodzenia. Badanie narkotestem wskazało, że była to metamfetamina – informuje starszy sierżant Dominika Kwakszys, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi, gdzie zostały mu przedstawione zarzuty posiadania substancji psychotropowych. Za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii będzie odpowiadał teraz przed sądem. Grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Fot. KPP w Złotoryi

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..