Opublikowany: pt, Lut 7th, 2020

26-latka handlowała narkotykami

Nawet 10 lat za kratami może spędzić legniczanka, która ukrywała kilkanaście porcji metamfetaminy i marihuany. Prokuratura zastosowała wobec niej dozór policyjny.

Zatrzymanie 26-latki to efekt pracy operacyjnej policjantów z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu, którzy odwiedzili kobietę w jednym z mieszkań na terenie Legnicy.

– Podczas przeszukania funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli kilkanaście porcji narkotyków w postaci metamfetaminy i marihuany. Ponadto policjanci zabezpieczyli wagę elektroniczne służące do porcjowania narkotyków, telefon komórkowych oraz pieniądze – informuje sierż. szt. Anna Tersa z KMP w Legnicy.

Podczas przesłuchania funkcjonariusze udowodnili 26-latce zarówno posiadanie narkotyków, jak i handel nimi. Prokuratura Rejonowa w Legnicy zastosowała już wobec kobiety dozór policyjny. Grozi jej nawet 10-letni pobyt w więzieniu.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..