Opublikowany: czw, Paź 17th, 2019

23-latka wkręciła dłoń w blender

Straż pożarna, policja i pogotowie pojawiły się w czwartek przy lubińskiej galerii handlowej. Wystartował nawet śmigłowiec ratowniczy. To z powodu wypadku, do którego doszło w jednym z lokali gastronomicznych. Młoda kobieta wkręciła sobie dłoń w blender.

Przed godz. 11 służby otrzymały informację o wypadku w restauracji znajdującej się w Galerii Cuprum Arena.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że w trakcie przygotowania posiłku 23-letniej kobiecie przydarzył się wypadek, w efekcie którego doznała urazu prawej dłoni – informuje asp. szt. Sylwia Serafin z lubińskiej policji.

Zakleszczoną wewnątrz blendera dłoń pomogli kobiecie wydostać strażacy. W drodze do Lubina był już śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który miał ją transportować do specjalistycznej placówki medycznej.

– Na szczęście wypadek nie okazał się tak poważny. Prowadzimy w tej sprawie wstępne czynności kontrolne we współpracy z policją – dodaje Jan Buczkowski, kierownik oddziału w Legnicy Okręgowego Inspektoratu Pracy we Wrocławiu.

Całe zdarzenie skończyło się na kilku szwach.

Fot. UR

Podziel się

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..