Opublikowany: pon, Wrz 25th, 2017

21 zarzutów dla 36-latka

Fot. Pixabay

Nawet 10 lat może spędzić w więzieniu legniczanin, który lubował się w kradzieżach i włamaniach. 36-latek kradł sprzęt elektroniczny, ale też karty płatnicze, z którymi później ruszał na zakupy.

Legniccy policjanci zbierali informacje o powtarzających się kradzieżach i włamaniach na terenie miasta. Wreszcie udało im się wytypować sprawcę. Ustalili, że od 15 września br. 36-letni legniczanin ukradł m.in. torebkę, telefon komórkowy, laptop, dokumenty i karty bankomatowe. Ostatni z łupów wykorzystał aż 11 razy, płacąc kartami za zakupy.

– W wyniku podjętych działań, legniccy policjanci ustalili miejsce pobytu 36-latka i zatrzymali go. Legniczanin w sumie usłyszał 21 zarzutów za czyny jakich dopuścił się. Łączne straty, jakie ponieśli pokrzywdzeni to kwota ponad 3 tysięcy złotych – wylicza mł. asp. Jagoda Ekiert.

Na wniosek funkcjonariuszy Prokuratura Rejonowa w Legnicy zastosowała wobec złodzieja dozór policyjny. Mężczyzna może spędzić za kratami nawet 10 lat.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

code


..