20-latka z zarzutami za podwójne zabójstwo

Zarzut popełnienia dwóch zabójstw usłyszała 20-letnia mieszkanka Kotli, która zamordowała swojego dziadka i jego znajomego. Młoda kobieta zadała mężczyznom kilka śmiertelnych ciosów nożem. Rodzinny dramat rozegrał się w Kotli. Prokuratura na razie nie ujawnia motywów kobiety.

Do tej strasznej tragedii doszło w środę 15 czerwca w Kotli. 72-letni mężczyzna i jego 58-letni kolega zostali zabici przez młodą kobietę. 20-latka była wnuczką starszego z mężczyzn. Wiadomo, że przed zabójstwem mężczyźni spożywali alkohol. Pijana była również 20-letnia kobieta.

W dniu dzisiejszym prokurator ogłosił zatrzymanej kobiecie zarzuty popełnienia dwóch zabójstw, a zatem zabójstwa jednego z tych mężczyzn będącego bliskim krewnym i zabójstwa drugiego z mężczyzn – informuje Lidia Tkaczyszyn, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Legnicy.

Kobieta zadała mężczyznom kilka śmiertelnych ciosów nożem w klatkę piersiową i inne części ciała. Prokuratura nie ujawnia, dlaczego kobieta zamordowała mężczyzn.

Ze względu na dobro śledztwa na chwilę obecną nie mogę ujawnić postawy podejrzanej w czasie czynności wykonywanych z prokuratorem, a zatem treści jej wyjaśnień i oświadczeń – zaznacza prokurator Tkaczyszyn.

Kobiecie grozi nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności. Jak poinformowała nas Lidia Tkaczyszyn, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Legnicy, jeszcze dziś do sadu ma zostać skierowany wniosek o tymczasowe aresztowanie kobiety na okres trzech miesięcy.

 

Dodaj komentarz