Opublikowany: wt, Paź 23rd, 2018

Znęcał się nad żoną na oczach trójki dzieci

Bił, groził, wyzywał – taką awanturę urządził swojej żonie 25-letni lubinianin z osiedla Staszica. Chociaż był już wcześniej skazany za stosowanie przemocy, nie hamował się. Na wszystko patrzyła trójka małych dzieci.

Policjanci dostali zgłoszenie o awanturze w jednym w mieszkań na osiedlu Staszica. Po przybyciu na miejsce zastali małżeństwo oraz trójkę małych dzieci. Do przemocy psychicznej i fizycznej dochodziło tutaj już wcześniej – rodzina ma założoną Niebieską Kartę.

W chwili interwencji 25-latek był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało prawie promil alkoholu w jego organizmie.

Z uwagi na zachowanie mężczyzny, policjanci podjęli decyzję o odizolowaniu go od rodziny. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

– Na wniosek policji i prokuratury sąd zastosował w stosunku do niego areszt na trzy miesiące. Za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad osobą najbliższą, grozi do pięciu lat pozbawienia wolności – informuje aspirant sztabowy Sylwia Serafin, oficer prasowy lubińskiej komendy.

Podziel się

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..