Opublikowany: pt, Cze 24th, 2016

ZŁOTORYJA. Zaprezentują Miejski Bank Kadr

urzad_miejski_zlotoryja_fot_zbigniew_jakubowskiMiejski Bank Kadr to platforma internetowa, która ma powstać z myślą o wszystkich mieszkańcach Złotoryi, którzy poszukują pracy. Będą się na niej znajdować różnorodne oferty pracy i możliwe formy aktywizacji zawodowej np. staże czy praktyki.

– Oficjalne omówienie Banku Kadr nastąpi w czwartek o godzinie 13.00 w sali konferencyjnej „Przy Miłej”. Pomysł powstał w Wydziale Funduszy Zewnętrznych i Obsługi Inwestora Urzędu Miejskiego w Złotoryi. Do jego powstania nie jest potrzebna uchwała Rady Miejskiej. Koszty funkcjonowania Banku w I etapie nie przekroczą 4000 zł – mówi Piotr Mass, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Złotoryi.

Miejski Bank Kadr to również portal dla przedsiębiorców, gdzie będą oni mogli dodawać swoje ogłoszenia pracy. Przypomnijmy, że tak platforma funkcjonuje np. w Polkowicach.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..