Opublikowany: pon, Lis 20th, 2017

Zerwany dach przygniótł mężczyznę

Zdjęcie ilustracyjne

Ciężki jest stan 37-letniego mieszkańca gminy Rudna, który w miniony weekend został przygnieciony przez dach. Mężczyzna przebywa na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej lubińskiego szpitala.

Sytuacja miała miejsce w sobotę, 18 listopada, w Toszowicach w gminie Rudna. Mężczyzna pracował na gospodarstwie. Chciał zrobić porządki po huraganie, który zerwał dach z jednego z budynków gospodarczych. Użył podnośnika, by podnieść konstrukcję. Ten okazał się jednak za słaby. – Konstrukcja dachu spadła z podnośnika i przygniotła 37-latka – potwierdza st. asp. Sylwia Serafin z lubińskiej komendy.

Wiadomo, że mężczyzna przez jakiś czas był uwięziony pod dachem. Był nieprzytomny, konieczna była reanimacja już na miejscu. – Mężczyzna trafił do nas na SOR, ale szybko okazało się, że trzeba go przetransportować na OIOM, gdzie nadal przebywa. Stan 37-latka jest ciężki – informuje Anna Szewczuk-Łebska, rzecznik prasowy lubińskiego szpitala przy ulicy Bema.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..