Opublikowany: sob, Cze 2nd, 2018

Groźne zderzenie na Legnickiej (FOTO)

Do groźnie wyglądającej kolizji dwóch samochodów doszło wczoraj na ul. Legnickiej w Złotoryi. Prawdopodobnie w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej jeden z pojazdów się zapalił. Z pomocą natychmiast pospieszyli strażacy z miejscowej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej.

Oprócz straży pożarnej, na miejsce zdarzenia przyjechał również patrol policji oraz zespół pogotowia ratunkowego. Strażacy, po zabezpieczeniu terenu działań, dla bezpieczeństwa odłączyli akumulatory w autach oraz udzielili pierwszej pomocy medycznej osobie poszkodowanej w kolizji. Rannym następnie zajęli się pracownicy pogotowia.

W jednym z pojazdów prawdopodobnie w wyniku kolizji doszło do zwarcia instalacji elektrycznej. Niewielki pożar na szczęście pożar został szybko ugaszony jeszcze przed przybyciem strażaków przez osoby mieszkające obok miejsca zdarzenia.

Przyczyny kolizji wyjaśnia złotoryjska policja.

.

Fot. Zlotoryja112 via Facebook

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..